So Volanov - FK Strážné 1 : 1 (0:0) p. 3:2

Kdo neviděl , neuvěří ! Hned od první minuty jsme na volanovském "drňáku" začali překvapené domácí jasně přehrávat a netrvalo dlouho a přicházely i šance. A jaké! Bylo by zbytečné je všechny popisovat , ale do 15.minuty jich bylo pět, když například T.Kroszek prošel až před domácího brankáře ,toho položil na jednu stranu ,ale míč poslal mimo ! A podobně J.Mikina ,L.Kouřil nebo M.Janoch si do poločasu vytvářeli takových příležitostí habakuk ,ale nic neproměnili ,A tak místo střízlivě řečeno 4 : 0 , se šlo do šaten s nulou na kontě. To přece jenom spolu se zraněním M.Koldovského vneslo do našich řad trochu nejistoty a domácí téměř vyrovnali hru. Přesto jsme první branku dali my , uklidnili se a vypadalo to ,že tenhle zápas nemůžeme ztratit .Přicházely znovu tutovky , ale na víc branek jsme prostě včera neměli ani štěstí ani umění. A samozřejmě přišel trest ,když po dobře zahraném rohu dokázal nejlepší hráč domácích D.Šauer hlavou vyrovnat. Ještě zbývalo na dovršení spravedlivého výsledku 20 minut , ale branka domácích byla pro naše hráče včera zakletá. V 80.minutě ještě vytáhl naštěstí parádní zákrok L.Fesl po vlastně jediné střele do prostoru brány . A když ani těsně před koncem nebyl úspěšný J.Mikina na nerozhodném výsledku už se nic nezměnilo. Penalty nejsou naší silnou disciplínou ,tentokrát neproměnil M.Janoch a vezeme si ušmudlanej bod. Nehráli jsme vůbec špatně ( výborný Plechy ,Exi, Srny,Kouřa) ale fotbal se hraje na góly a možná i terén nepřál lepšímu proměňování .